Certified Master

Agnieszka Sanecka-Dąbrowska

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Fizjoterapii. W trakcie nabywania doświadczeń w pracy z pacjentami wzbogacałam swoje umiejętności czerpiąc wiedzę z różnych źródeł medycyny tradycyjnej oraz niekonwencjonalnej.

Jestem dyplomowanym Mistrzem Naturopatii i hirudoterapeutą. Swój zawód wybrałam z potrzeby pomagania innym oraz fascynacji ludzkim ciałem i umysłem.

Agnieszka Sanecka-Dąbrowska

W swoim życiu doświadczyłam wielu trudnych zdarzeń i wyciągając z nich wnioski doszłam do momentu, gdzie dzielenie się swoją energią uważam za swoje przeznaczenie.

Moją dewizą jest holistyczne i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Uważam, że lecząc ciało nie wolno zapominać o problemach emocjonalnych i duchowych. W wyniku tego moje terapie łączą w sobie kilka metod. Dużą wagę przywiązuję do pracy na poziomie psychosomatycznym z wykorzystaniem terapii czaszkowo-krzyżowej. Jestem przekonana, że zrozumienie i empatia w połączeniu z wiedzą terapeutyczną wspomaga pacjenta w świadomej pracy ze swoim ciałem w drodze do zdrowia i samoakceptacji.

W życiu codziennym realizuję się jako współzałożyciel Wrocławskiej Manufaktury Zdrowia. Zwrotnym momentem w mojej karierze zawodowej było poznanie dr Składowskiego, który stał się moim nauczycielem i mentorem. Obecnie jestem członkiem zespołu szkoleniowego FRSc, gdzie chętnie dzielę się z kursantami swoimi spostrzeżeniami i umiejętnościami, pokazując jak wielkie znaczenie ma szeroka wiedza oraz szacunek do drugiego człowieka.

Za swoją największą zaletę uważam umiejętność słuchania i szczerość w relacjach z ludźmi.

Koszyk zakupów