Certified Master

Jacek
Dąbrowski

Jestem absolwentem Fizjoterapii na AWF we Wrocławiu oraz Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem także dyplomowanym naturopatą i hirudoterapeutą.

Jako dziecko chciałem zostać lekarzem, ale moje marzenie pod wpływem czasu ewoluowało. Jako zawodnik karate kyokushin miałem styczność z dysfunkcjami organizmu pod wpływem ciężkich treningów. Ostatecznie postanowiłem pomagać ludziom w powrocie do zdrowia.

Jacek Dąbrowski

Jako współtwórca Wrocławskiej Manufaktury Zdrowia stale poszerzam i rozwijam swój warsztat jako fizjoterapeuta. Swoje umiejętności nabyte podczas studiów uzupełniam uczestnicząc w licznych kursach z zakresu terapii manualnej, pinoterapii, chiropraktyki, akupunktury czy psychosomatyki.

W pracy z pacjentem kompleksowo łączę wszystkie metody aby skutecznie pomóc nie tylko sportowcom, ale każdemu potrzebującemu człowiekowi. Za swoją wielką zaletę uważam wysoki poziom empatii i spokoju wewnętrznego, tak bardzo potrzebne w racjonalnej i trafnej ocenie stanu zdrowia pacjenta.

Jako asystent i wierny uczeń dr Radosława Składowskiego bezustannie zgłębiam swoją wiedzę z zakresu medycyny tradycyjnej i niekonwencjonalnej, aby wnieść do zespołu szkoleniowego jak największą dawkę nowych spostrzeżeń i wniosków wykorzystywanych w pracy z kursantami oraz z samym pacjentem.

Koszyk zakupów