Certified Instructor

Karolina
Wojdała

Z wykształcenia jestem aktorką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Od wielu lat jestem wykładowcą techniki i wyrazistości mowy oraz prowadzę warsztaty w tym zakresie.

W 2016 r. obroniłam doktorat w Akademii Teatralnej, którego temat dotyczył przede wszystkim pracy z mową oraz głosem. W moim ujęciu pracy z głosem, ogromną rolę odgrywa ciało człowieka. Chcąc rozwijać swoją wiedzę i fascynację dotyczącą ciała ludzkiego i pracy z nim, poszukiwałam różnych form, technik, metod.

Karolina Wojdała

Z myślą pinoterapeutyczną jestem związana od 2015r., kiedy to ukończyłam kurs prowadzony przez Radosława Składowskiego i Tomasza Rafalskiego w Łodzi. Pinoterapią zachwyciłam się najpierw jako pacjentka, a następnie obserwując efekty terapeutyczne w pracy gabinetowej. Fascynujące jest dla mnie nie tylko wykorzystanie technik i narzędzi, ale szczególnie sposób postrzegania dysfunkcji u ludzi za pomocą koncepcji Pięciu Układów Regulacyjnych, stanowiących trzon teoretyczny Pinoterapii.

Zostałam również technikiem masażystą i ukończyłam studia logopedyczne. Brałam również udział w wielu warsztatach i szkoleniach różnych koncepcji. Miałam także możliwość tłumaczyć kursy prowadzone przez anglojęzycznych wykładowców, dedykowane fizjoterapeutom oraz terapeutom manualnym, co poskutkowało tym, że bliskie mi stały się również myśli przyświecające terapii manualnej.

Na drodze poszukiwań natknęłam się na metodę Kristin Linklater, światowej sławy nauczycielki głosu. Metoda ta opiera się na pracy z głosem, ciałem, wyobraźnią oraz emocjami. Na co dzień wykorzystuję opisane wyżej techniki w pracy z ludźmi.

Koszyk zakupów