Certified Instructor

Andrzej
Pastwa

Jestem fizjoterapeutą, wykładowcą akademickim i przyszłym akupunkturzystą, a także asystentem na szkoleniach MEDYCYNY MANUALNEJ w modelu FRSc. Wraz z twórcą metody zajmuję się badaniem sekcyjnym tkanek, które mają uwiarygodnić i potwierdzić odkrycia dr. Składowskiego.

Andrzej Pastwa

Na co dzień pracuję w gabinetach w Bydgoszczy i w Kutnie. Drugim moim zajęciem jest asystentura w Katedrze Anatomii Prawidłowej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Jestem także studentem Międzynarodowej Szkoły Akupunktury Tradycyjnej.

W pracy z pacjentami wykorzystuję koncepcje pracy dr. Składowskiego, zgłębiam jej skuteczność i próbuję pokazywać pacjentom, że zrozumienie skąd się bierze ograniczenie skutkuje szybkim uzdrowieniem.

Tak w pracy, jak i w życiu codziennym staram się zawsze szukać wieloaspektowości swoich działań, wierząc że nic nie dzieje się „samo z siebie”, zawsze musi być jakiś początek problemu i zawsze musi być jakieś jego rozwiązanie. Zawsze kieruję się pokorą i wdzięcznością za to, co otrzymałem od innych, i co samodzielnie wypracowałem.

Koszyk zakupów