Certified Master

Katarzyna
Rajfur

Jestem Opolanką z krwi i kości. Z miastem rodzinnym jestem związana zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Moja ścieżka kształcenia rozpoczęła się studiami licencjackimi na kierunku Fizjoterapia na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu, gdzie po obronie pracy magisterskiej w 2014 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, wróciłam do pracy jako instruktor.

Ze stolicą Dolnego Śląska związana byłam jeszcze kilka lat – aż do uzyskania stopnia doktora nauk o zdrowiu w 2018 roku. Aktualnie jestem adiunktem na Uniwersytecie Opolskim, gdzie dalej spełniam się w misji zarażania studentów miłością do fizjoterapii, efektywnego przekazywania wiedzy oraz pielęgnuję swoją pasję do EBM (evidence based medicine), prowadząc Studenckie Koło Naukowe i realizując projekty grantowe. W mojej pracy nieustannie szukam kompromisu między światem nauki, a praktycznym wykorzystaniem technik leczniczych.

Moja przygoda z koncepcją Radka Składowskiego rozpoczęła się w 2015 roku. Na szkolenie PINOTERAPII zapisałam się dosłownie 4 dni wcześniej – teraz to nie do pomyślenia! Decyzja o kursie została podjęta spontanicznie w ciągu kilku minut i była dla mnie przełomową chwilą – w myśl zasady „Zrobię w końcu coś dla SIEBIE”. Moment ten stał się symbolicznym wyznacznikiem zamknięcia pewnego etapu i rozpoczęcia nowego rozdziału mojego życia. Dokładnie 5 lat później przyjechałam do Spały na Szkolenie Mistrzowskie FRSc, uzyskując tytuł Certified Instructor of FRSc by dr Składowski.

Koszyk zakupów