Łukasz
Matusiewicz

Zgodnie z European Chiropractors’ Union jestem jednym z siedmiu chiropraktyków w Polsce z akredytowanym wykształceniem zagranicznym oraz tytułem doktora chiropraktyki, który uzyskałem na Life University w Marietta, w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych.

Media

Do Stanów Zjednoczonych wyjechałem w 2004 na stypendium sportowe, które otrzymałem na Uniwersytecie Virginia Commonwealth w stanie Virginia, gdzie studiowałem filozofię i psychologię. Szansę tę otworzyły przede mną liczne wygrane na mistrzostwach Polski w lekkoatletyce na dystansie 800 metrów na hali i na otwartym stadionie. Przed wylotem do USA studiowałem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Od zawsze sport i zdrowie były mi bardzo bliskie, dlatego zaraz po przylocie do USA zainteresowałem się chiropraktyką. Po ukończeniu szkoły wyjechałem do Dallas (Teksas), gdzie pracowałem w dwóch klinikach chiropraktycznych: Elevation Health w Bedford oraz Texas i First Step Chiropractic w Rowlett Texas. Miałem tam szansę pomóc tysiącom pacjentów, specjalizując się w konsultacjach zdrowotnych, czytaniu prześwietleń RTG i MRI oraz diagnostyce leczenia bólu kręgosłupa, głowy, migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiu oraz pracy z pacjentami nad budowaniem świadomości zdrowego stylu życia.

W kwietniu 2015 roku wróciłem do Polski, aby założyć swój własny gabinet chiropraktyczny. W chwili obecnej przyjmuję pacjentów w gabinecie w Białej Podlaskiej.

W swojej pracy wspieram swoich pacjentów w sposób, który pomoże im osiągnąć optymalne zdrowie. W kręgu moich zainteresowań znajduje się także wiedza z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Moim zadaniem jest wspieranie pacjentów w definiowaniu ich osobistych celów zdrowotnych i pokazanie, jak je osiągnąć. W pracy najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm, rzetelność i szacunek do pacjenta.

Koszyk zakupów