Certified Master

Paweł
Błachotnik

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2011 roku spełniam się zawodowo w dziedzinie fizjoterapii, która stała się nie tylko moim zawodem, ale i pasją.

Realizuję się prowadząc prywatną praktykę fizjoterapeutyczną MEDIB Fizjoterapia we Wrocławiu oraz mam przyjemność być w kadrze FRSc.

Paweł Błachotnik

Moje pierwsze doświadczenia z rehabilitacją sięgają dzieciństwa, kiedy przyszło mi zmierzyć się z niepełnosprawnością wśród najbliższych. Przez to, już jako nastolatek poznałem podstawy ortopedii i zrozumiałem czym jest dysfunkcja, ograniczenie, ból. To wtedy zaczęły rodzić się we mnie kluczowe cechy fizjoterapeuty: empatia, zmysł obserwacji oraz kreatywność.

Mam wiele zainteresowań związanych z aktywnością fizyczną oraz rozwojem ruchowym, ponieważ głęboko wierzę, że w ruchu jest magia leczenia i jeden z kluczy do zdrowia. W fizjoterapii upodobałem sobie ortopedię i traumatologię, dlatego mam wiele do czynienia ze sportem w fizjoterapii. Uwielbiam nadzorować proces powrotu do sprawności swoich pacjentów oraz optymalizować ich wyniki w realizowanych pasjach.

Koszyk zakupów