Certified Instructor

Piotr
Kacperczyk

Z wykształcenia jestem lekarzem, terapeutą manualny, naturopatą , akupunkturzystą, hirudoterapeutą i terapeuta pracy z oddechem. Pod wpływem swoich osobistych doświadczeń zmieniłem podejście do leczenia oraz postrzegania pacjenta. Holistycznie i indywidualnie patrzę na człowieka jako na nierozerwalną całość ciała, emocji, umysłu i ducha. Uważam, że fundamentem leczenia jest  pełne uważności indywidualne  podejście do człowieka.

Od wielu lat jestem zafascynowany połączeniami umysłu i ciała oraz ich wzajemnym oddziaływaniem na siebie. W dużej mierze moim  obszarem działań i zainteresowań  jest pomoc pacjentom  psychosomatycznym oraz tym z niespecyficznymi objawami bólowymi. Łączę pracę z ciałem z praktykami medytacyjnymi i  oddechowymi. Uważam, że techniki pracy z oddechem, są wspaniałym narzędziem, które pozwala wejść pacjentom w głębsze stany odczuwania siebie , swoich uczuć i potrzeb, co w konsekwencji wpływa na ich codzienne wybory i poprawia jakość życia.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje szkoląc się w najlepszych ośrodkach i u najlepszych terapeutów w Polsce i na świecie. Ogromną wagę przykładam  w swój rozwój osobisty. Zdobyte umiejętności z warsztatów rozwojowych, pracy z ciałem, oddechem, własnej psychoterapii i treningów interpersonalnych pozwoliły mi zbudować lepszy fundament do pracy z pacjentem poprzez własne doświadczenia.

W wolnym czasie podróżuje, tańczę , boksuje i surfuje. Las jest moim miejsce w którym uspokajam umysł i łapię  oddech.

Koszyk zakupów