Władysław
Batkiewicz

Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej, a także Ukraińskiego Stowarzyszenia Narodowej Manualnej Terapii z siedzibą w Kijowie.

Jestem wykładowcą francuskiej metody mikrokinezyterapii, a także terapii wisceralnej – Starosłowiańskiego Masażu Brzucha, znanej bardziej jako Funkcjonalna Terapii Trzewi. Jestem także autorem wydanej w 2016 roku książki „Starosłowiański Masaż Brzucha” (Wydawnictwo KOS, 2016 r.), w której dodatkowo przedstawiłem swój autorski program pracy z emocjami.

Nauka w Technikum Leśnym w Tułowicach Niemodlińskich, w Akademii Rolniczej w Krakowie na Wydziale Zootechniki oraz w Beskidzkiej Wyższej Szkole Umiejętności na Wydziale Fizjoterapii, pozwoliła mi w znacznym stopniu poznać anatomię i fizjologię roślin, zwierząt oraz ludzi. Wiedza ta obudziła we mnie zachwyt nad doskonałością tego Świata, Cudem Życia i Naturą. Od zawsze interesowały mnie metody oddziaływania na organizm i psychikę człowieka. Dzisiaj, mając w dorobku ogromne, wieloletnie doświadczenie, z radością dzielę się moją wiedzą i pasją z innymi.

Koszyk zakupów