Certified Assistant

Jakub
Wasilewski

Cześć! Jestem Kuba i jestem dumny z bycia fizjoterapeutą nie żałowałem tego wyboru ani przez chwilę od 2012 roku. Moja przygoda z FRSc zaczęła się od Petardy w 2018 roku. Poznałem wtedy Radka, Czajosa, Agę i Jacka. Klimat Spały połączony z solidną fizjo-wiedzą wciągną mnie solidnie i nie wypuścił aż do dziś.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na Wydziale Rehabilitacji i Kinezjologii – Fizjoterapia. Instruktor Odnowy Biologicznej oraz Instruktor Fizjoterapii w Geriatrii. Absolwent Mistrzowskiej Szkoły Naturopatii MISANA ze zdanym Państwowym Egzaminem Zawodowym. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych związanych z fizjoterapią ortopedyczną i fizjoterapią kardiologiczną. Szukając swojego miejsca w zawodzie i wśród szkoleń, finalnie swoją pracę oparłem na FRSc.

Obecnie pracuję jako zastępca Dziekana Wydziału Zdrowia na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku oraz prowadzę zajęcia ze studentami w gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. W roli wykładowcy akademickiego i naukowca pracuję od 2017 roku. Prowadzę badania w ramach pracy doktorskiej zajmujące się „Oceną wydolności fizycznej u dzieci w odległym okresie po kardiochirurgicznej korekcji wrodzonych wad serca”.

Specjalizuje się w terapii bólu i kontuzjach sportowych. Pracuję z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej Plażowej Kobiet (beach soccer) oraz prowadzę prywatny gabinet w Baninie pod Gdańskiem. W przeszłości miałem przyjemność pracować jako fizjoterapeuta klubowy w PZPN Ekstraklasie oraz 1 lidze piłki nożnej halowej mężczyzn. Wspólnie z kadrą narodową wystąpiłem na Igrzyskach Europejskich oraz zdobyłem brązowy medal w Mistrzostwach Europy EBSL.

Koszyk zakupów