Certified Instructor

Łukasz
Gorzkowski

Jestem fizjoterapeutą i naturopatą. Karierę zawodową rozpocząłem od pracy w przychodni w 2012 r., a w 2016 roku otworzyłem prywatny gabinet. 

Od dziecka chciałem być kimś kto pomaga ludziom- lekarzem, strażakiem, policjantem. Jednak osobiste doświadczenia związane z urazem w liceum skierowały mnie na drogę fizjoterapeuty. Od tamtej pory chciałem już tylko wiedzieć jak mogę wpływać na organizm innego człowieka aby przywrócić mu sprawność i uwolnić go od bólu.

W 2016 roku rozpoczęła się moja przygoda z metodą FRSc- to był mój pierwszy kurs z igłoterapii. Dzięki poznaniu dr Składowskiego był to moment zwrotny zarówno w moim życiu gabinetowym jak i prywatnym. Od tamtej pory ukończyłem większość szkoleń w koncepcji FRSc, ale również m.in. KGB dra Aleksandra Bieleckiego, FTT wg Władysława Batkiewicza czy MANUALNE LECZENIE ZABURZEŃ W UKŁADZIE NERWOWYM wg Pawła Dziadonia.

Od tamtej pory staram się patrzeć na pacjenta globalnie i nie tylko na jego ciało, ale także duszę- bo aby być w pełni sprawnym musimy mieć zdrowie obu tych składowych. 

Na co dzień pracuje w gabinecie w Siedlcach z wieloletnim przyjacielem i prywatnym szwagrem w jednej osobie. Mam też ogromny zaszczyt być w teamie dr Składowskiego i asystować na kolejnych edycjach MEDYCYNY MANUALNEJ.

Koszyk zakupów