Certified Instructor

Łukasz
Olszewski

Jestem fizjoterapeutą od roku 1992 jako technik fizjoterapii, a od roku 1997 jako magister fizjoterapii. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. W międzyczasie ukończyłem jeszcze wydział zarządzania warszawskiej SGH oraz przygotowanie pedagogiczne na UNS w Łodzi.

Łukasz Olszewski

Odkąd pamiętam pociągał mnie sport i medycyna. Choć niecała moja kariera zawodowa związana jest z fizjoterapią bo również pracowałem jako przedstawiciel medyczny i product manager w firmach medycznych związanych z ortopedią.

Doświadczenie zawodowe jako fizjoterapeuta zdobywałem w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, wymienionych już firmach medycznych (takich jak Arthrex, Johnson&Johnson czy Stryker), Centrum Medycznym Damiana gdzie kierowałem zespołem 50 fizjoterapeutów, Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie gdzie do dziś pracuję czy rozwijając praktykę prywatną, której zwieńczeniem było stworzenie własnego gabinetu. Oprócz tej działalności od kilku lat jestem nauczycielem masażu w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej.

Mam dwa koty, dwa psy, żonę (jedną) i syna. Mieszkam w podwarszawskim Legionowie choć z pochodzenia jestem Warszawiakiem z dziada pradziada, dumnym ze swojego miasta powstałego jak feniks z popiołów.

Dzielenie się zdobytym doświadczeniem i wiedzą sprawia mi wielką radość.

Koszyk zakupów