Certified Master

Olga
Okładło-Cygan

Jestem fizjoterapeutką, hirudoterapeutką oraz naturopatką. Ukończyłam Wydział Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia (2002-2007).

Olga Okładło-Cygan

Od roku 2008 zawodowo zajmuję się poprawą zdrowia i kondycji swoich pacjentów. Ukończyłam liczne szkolenia z terapii tkanek miękkich, terapii manualnej oraz uroginekologicznej.

Od 2019 współpracuję z Radkiem Składowskim prowadząc szkolenie z Pinoterapii, V moduł w kolejnych edycjach szkoleń z MEDYCYNY MANUALNEJ. Współtworzę także szkolenie z Manipulacji w FRSc, podczas których pokazujemy, że do sprawnego manipulowania kręgosłupa stukilowego faceta nie potrzeba ani siły, ani masy, ale odpowiedniej techniki.

Prowadzę podmiot leczniczy w Gdyni. W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim koncepcję Pięciu Układów Regulacyjnych (FRSc), łącząc ją z elementami akupunktury, naturopatii, hirudoterapii i treningu medycznego. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam góry, wodę i podróże. Nigdy się nie nudzę. W wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę.

Koszyk zakupów