Certified Master

Olga
Okładło-Cygan

Jestem fizjoterapeutką, hirudoterapeutką oraz naturopatką. Ukończyłam Wydział Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia (2002-2007).

Olga Okładło-Cygan

Od roku 2008 zawodowo zajmuję się poprawą zdrowia i kondycji swoich pacjentów. Ukończyłam liczne szkolenia z terapii tkanek miękkich, terapii manualnej oraz uroginekologicznej. Od 2019 roku asystuję Radkowi Składowskiemu podczas kolejnych edycji szkoleń MEDYCYNY MANUALNEJ. Współtworzę także Warsztaty Manipulacji, podczas których udowadniam, że do sprawnego manipulowania kręgosłupa stukilowego faceta nie potrzeba ani siły, ani masy, bo wystarczy odpowiednia technika.

Prowadzę indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną w Gdyni. W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim koncepcję Pięciu Układów Regulacyjnych (FRSc), łącząc ją z elementami akupunktury, naturopatii i treningu medycznego.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam góry, wodę i podróże. Nigdy się nie nudzę. W wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę.

Koszyk zakupów